WEDSTRIJD
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Peter Goldsteiner | Abedallah Shelbayh | 6-1, 6-3 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peter Goldsteiner vs. Abedallah Shelbayh - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Peter Goldsteiner | Abedallah Shelbayh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Peter Goldsteiner form & Abedallah Shelbayh form
Peter Goldsteiner - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Abedallah Shelbayh - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Toby Alex Kodat | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 0-2, - Abedallah Shelbayh - scratch | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
15.02.24 Kwartfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Henry Searle | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Borna Coric | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. David Goffin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
12.01.24 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 6-72, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayden Jones | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Jeddah - I. hard | ||||
30.11.23 | vs. Hamad Medjedovic | 4-36, 2-4, 3-45, 2-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Alex Michelsen | 4-2, 1-4, 4-0, 4-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Luca Van Assche | 3-45, 4-35, 1-4, 1-4 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |