WEDSTRIJD
01.02.21 | Kwalif. | Petr Bar Biryukov | Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 10-3 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Petr Bar Biryukov | Alexandr Binda | |
1e Service % | 35/53 (66%) | 32/63 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 21/32 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/63 (40%) | 17/53 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/116 (53%) | 55/116 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petr Bar Biryukov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Bar Biryukov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Bar Biryukov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Alexandr Binda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Petr Bar Biryukov | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Alexandr Binda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Petr Bar Biryukov | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 8-1, 8-2, 9-2, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Bar Biryukov vs. Alexandr Binda - onderlinge wedstrijden
02.03.23 | 2e ronde | Petr Bar Biryukov | Alexandr Binda | 7-62, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard |
01.02.21 | Kwalif. | Petr Bar Biryukov | Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
Petr Bar Biryukov form & Alexandr Binda form
Petr Bar Biryukov - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 7-62, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Karue Sell | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Florent Bax | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Robert Strombachs | 7-64, 4-6, 0-3, - Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Harrison Adams | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Renlong Pang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Tomic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Alexandr Binda - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |