INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Michnev vs. Boris Butulija - onderlinge wedstrijden
01.06.21 | Kwalif. | Petr Michnev | Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
Petr Michnev form & Boris Butulija form
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Boris Butulija - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.07.23 Halve finale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 Kwartfinale | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |