WEDSTRIJD
05.12.19 | 2e ronde | Petr Michnev | Gauthier Onclin | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Petr Michnev | Gauthier Onclin | |
1e Service % | 26/48 (54%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/48 (50%) | 14/48 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/96 (60%) | 38/96 (40%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 11 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petr Michnev vs. Gauthier Onclin - onderlinge wedstrijden
05.12.19 | 2e ronde | Petr Michnev | Gauthier Onclin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Petr Michnev form & Gauthier Onclin form
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gauthier Onclin - laatste wedstrijden
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Boris Fassbender | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Neil Oberleitner | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 3-6, 7-69, 6-77 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
04.01.24 Kwartfinale | vs. Lucas Pouille | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | - Gauthier Onclin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Maximilian Neuchrist | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Molder | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 7-66, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 6-2, 1-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |