WEDSTRIJD
10.03.20 | 1e ronde | Petr Michnev | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Petr Michnev | Stamatis Kapiris | |
1e Service % | 29/44 (66%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/50 (48%) | 11/44 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Petr Michnev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Petr Michnev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 3-1 | |
4-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Petr Michnev | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Michnev | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Stamatis Kapiris | |
0-0 | ||
3-1 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
Petr Michnev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Petr Michnev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Stamatis Kapiris | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
02.06.99, 24 Jaar
02.06.99, 24 Jaar
Petr Michnev vs. Stamatis Kapiris - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | 1e ronde | Petr Michnev | Stamatis Kapiris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Petr Michnev form & Stamatis Kapiris form
Petr Michnev - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - scratch | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
03.06.21 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Stamatis Kapiris - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.20 1e ronde | vs. Petr Michnev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Kocevar-Desman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Recci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitrios Choumis | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Niklas Rohrer | 2-6, 6-1, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Peter Bothwell | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Peter Bothwell | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Alexandros Roumpis | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Greece F7 - Hard | ||||
05.11.18 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hingley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Greece F6 - Hard | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lebanon F2 - Clay | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.18 Kwalif. | vs. Joe Cooper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Shcherba | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
Lebanon F1 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Aleksa Ciric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Danut Cuc | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Quentin Folliot | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Tosic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
13.08.18 Kwalif. | vs. Besir Durguti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Skadarka | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |