WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Petr Nesterov | Andrej Radojicic | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Petr Nesterov | Andrej Radojicic | |
1e Service % | 25/45 (56%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/25 (68%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/20 (65%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/38 (68%) | 15/45 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrej Radojicic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Nesterov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Andrej Radojicic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Petr Nesterov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Andrej Radojicic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petr Nesterov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Andrej Radojicic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petr Nesterov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrej Radojicic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petr Nesterov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Andrej Radojicic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Nesterov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Andrej Radojicic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Serbia
25.11.04, 19 Jaar
25.11.04, 19 Jaar
Petr Nesterov vs. Andrej Radojicic - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Petr Nesterov | Andrej Radojicic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Petr Nesterov form & Andrej Radojicic form
Petr Nesterov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Anton Chekhov | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-61, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Artur Kukasian | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Pavel Verbin | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Andrej Nedic | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Remy Bertola | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Essa Qabazard | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Tomas Lanik | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Bor Artnak | 3-6, 6-2, 3-0, Bor Artnak - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Zach Stephens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Matic Dimic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Bor Artnak | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Zach Stephens | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Yaqoub Mohammed | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 3-6, 0-3, - Petr Nesterov - scratch | wedstrijd detail |
Andrej Radojicic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Curzio Manucci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Romano | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Guna | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 1e ronde | vs. Mwendwa Mbithi | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Aldin Setkic | Aldin Setkic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | Vesa Ahti - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Konstantin Zhzhenov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Michal Mikula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Iacopo Sada | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |