WEDSTRIJD
12.11.20 | 2e ronde | Petros Chrysochos | Dalibor Svrcina | 4-6, 6-2, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Petros Chrysochos | Dalibor Svrcina | |
1e Service % | 62/94 (66%) | 59/88 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/62 (66%) | 35/59 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/32 (53%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/14 (36%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/88 (45%) | 36/94 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/182 (54%) | 84/182 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 0 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Petros Chrysochos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petros Chrysochos | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Petros Chrysochos | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Petros Chrysochos | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petros Chrysochos | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petros Chrysochos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Petros Chrysochos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petros Chrysochos | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Petros Chrysochos | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petros Chrysochos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petros Chrysochos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petros Chrysochos | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Petros Chrysochos | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Petros Chrysochos vs. Dalibor Svrcina - onderlinge wedstrijden
12.11.20 | 2e ronde | Petros Chrysochos | Dalibor Svrcina | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Petros Chrysochos form & Dalibor Svrcina form
Petros Chrysochos - laatste wedstrijden
M15 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Itamar Tapiro | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Socrates Neocleous | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-76, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Daniel Ibragimov | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Billy Blaydes | 4-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Petar Belosevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 2-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Timo Legout | 2-6, 0-1, - Petros Chrysochos - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
29.05.22 Finale | vs. Marcello Serafini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.05.22 Halve finale | vs. Arnaud Bovy | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.05.22 1e ronde | vs. Besir Durguti | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Koray Kirci | 6-72, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
05.03.22 | vs. Mohamed Safwat | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.22 | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Dalibor Svrcina - laatste wedstrijden
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - scratch | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |