WEDSTRIJD
11.11.21 | 2e ronde | Philip Sekulic | Alexis Canter | 6-3, 4-6, 6-1 | M15 Indore | Hard |
STATISTIEKEN
Philip Sekulic | Alexis Canter | |
1e Service % | 46/69 (67%) | 66/107 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 35/66 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/23 (74%) | 22/41 (54%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/107 (47%) | 19/69 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/176 (57%) | 76/176 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Philip Sekulic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Philip Sekulic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Philip Sekulic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Philip Sekulic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Philip Sekulic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Philip Sekulic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Philip Sekulic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philip Sekulic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Philip Sekulic | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Philip Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexis Canter | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Philip Sekulic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Philip Sekulic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alexis Canter | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Philip Sekulic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Philip Sekulic vs. Alexis Canter - onderlinge wedstrijden
11.11.21 | 2e ronde | Philip Sekulic | Alexis Canter | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Indore | Hard |
Philip Sekulic form & Alexis Canter form
Philip Sekulic - laatste wedstrijden
Shenzhen 1 - Hard | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Federico Cina | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Mark Lajal | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 0-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Lloyd Harris | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Liam Draxl | 7-67, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Yusuke Takahashi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 2-6, 6-1, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Shintaro Imai | 7-69, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. James Duckworth | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-4, - Philip Sekulic - scratch | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Blake Ellis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Garin | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alexis Canter - laatste wedstrijden
M25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Toby Martin | 7-65, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Clairacq | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 7-64, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rik Muller | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Bakonyi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Ryan James Storrie | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Achilles Belkovics | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Ewan Moore | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Jovanovski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ronald Hohmann | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Emile Hudd | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 6-77, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail |