WEDSTRIJD
24.01.23 | Kwalif. | Philipp Pavlenko | David Puig Molina | 7-5, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
14.10.01, 22 Jaar
14.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
28.12.00, 23 Jaar
28.12.00, 23 Jaar
Philipp Pavlenko vs. David Puig Molina - onderlinge wedstrijden
24.01.23 | Kwalif. | Philipp Pavlenko | David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Philipp Pavlenko form & David Puig Molina form
Philipp Pavlenko - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
David Puig Molina - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kilian Martinez | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 7-5, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Bueno Gil | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Maestre Gomez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Philipp Pavlenko | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |