WEDSTRIJD
23.01.23 | 2e ronde van de kwal. | Philipp Pavlenko | Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Philipp Pavlenko | Kaya Arinc | |
1e Service % | 27/54 (50%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/27 (56%) | 11/27 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 24/54 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Philipp Pavlenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philipp Pavlenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Philipp Pavlenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Philipp Pavlenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Kaya Arinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Philipp Pavlenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kaya Arinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Philipp Pavlenko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Philipp Pavlenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philipp Pavlenko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Kaya Arinc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Germany
14.10.01, 22 Jaar
14.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
30.09.99, 24 Jaar
30.09.99, 24 Jaar
Philipp Pavlenko vs. Kaya Arinc - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Philipp Pavlenko | Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
23.01.23 | 2e ronde van de kwal. | Philipp Pavlenko | Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Philipp Pavlenko form & Kaya Arinc form
Philipp Pavlenko - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Kaya Arinc - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Leti Messina | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Simon Knezevic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-72, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shenglin Zhuo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 7-66, Nikola Puntaric - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 7-5, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Niccolo Catini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Nikita Repkin | 7-5, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Puntaric | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Federico Campana | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 4-0, Nicolas Garcia Longo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 4-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Filip Avdeev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yakup Uzunel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Kanan Gasimov | 6-1, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Bogatov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |