WEDSTRIJD
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Philipp Pavlenko | Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
14.10.01, 22 Jaar
14.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
05.10.04, 19 Jaar
05.10.04, 19 Jaar
Philipp Pavlenko vs. Ondrej Hujo - onderlinge wedstrijden
28.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Philipp Pavlenko | Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Philipp Pavlenko form & Ondrej Hujo form
Philipp Pavlenko - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 0-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Ruben Hartig | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lennart Melzer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Fiorentini | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Andrea Fiorentini | 7-64, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrik Rikl | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Frederichs | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Kai Lemstra | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanisth Juneja | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Carlos Camara | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. David Puig Molina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Ondrej Hujo - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Baum | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denny Vojtischek | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Pavlenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Baum | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Apltauer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Courtney John Lock | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 5-7, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Udhbhav Nersu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-61, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Demichelis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Moslemany | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail |