WEDSTRIJD
10.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Pietro Marino | Aleksei Khomich | 6-0, 6-1 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Pietro Marino vs. Aleksei Khomich - onderlinge wedstrijden
10.03.20 | 2e ronde van de kwal. | Pietro Marino | Aleksei Khomich | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Pietro Marino form & Aleksei Khomich form
Pietro Marino - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Heller | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Emil Rast | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Nicola Rispoli | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Mura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |