WEDSTRIJD
11.04.23 | 1e ronde | Pietro Marino | Andrea Picchione | 6-3, 4-6, 6-0 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Pietro Marino | Andrea Picchione | |
1e Service % | 71/93 (76%) | 47/91 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/71 (59%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 15/44 (34%) |
Benutte Breakpoints | 8/17 (47%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/91 (54%) | 41/93 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/184 (55%) | 83/184 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pietro Marino | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Marino | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Marino | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pietro Marino | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pietro Marino | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pietro Marino | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pietro Marino | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pietro Marino | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pietro Marino | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Pietro Marino | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Marino | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pietro Marino | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Andrea Picchione | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pietro Marino vs. Andrea Picchione - onderlinge wedstrijden
11.04.23 | 1e ronde | Pietro Marino | Andrea Picchione | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Pietro Marino form & Andrea Picchione form
Pietro Marino - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Heller | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Emil Rast | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Nicola Rispoli | 3-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Mura | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Andrea Picchione - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |