WEDSTRIJD
20.07.17 | 2e ronde | Piotr Matuszewski | Dominik Nazaruk | 7-5, 6-2 | Poland F6 | Clay |
STATISTIEKEN
Piotr Matuszewski | Dominik Nazaruk | |
1e Service % | 37/58 (64%) | 41/67 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/37 (84%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/67 (48%) | 17/58 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
14.10.96, 27 Jaar
14.10.96, 27 Jaar
Piotr Matuszewski vs. Dominik Nazaruk - onderlinge wedstrijden
20.07.17 | 2e ronde | Piotr Matuszewski | Dominik Nazaruk | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Poland F6 | Clay |
Piotr Matuszewski form & Dominik Nazaruk form
Piotr Matuszewski - laatste wedstrijden
Calgary Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.21 Kwalif. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
05.07.21 Kwalif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.04.21 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |
Dominik Nazaruk - laatste wedstrijden
M15 Lodz - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
29.07.20 1e ronde | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |