WEDSTRIJD
12.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Pol Amoros Ramos | Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 10-8 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Spain
24.02.98, 26 Jaar
24.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Pol Amoros Ramos vs. Andrea Picchione - onderlinge wedstrijden
12.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Pol Amoros Ramos | Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Pol Amoros Ramos form & Andrea Picchione form
Pol Amoros Ramos - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Mansilla Diez | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 7-67, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maximo Nagele | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seb Sander | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ku Keon Kang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suk Hyun Choo | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joris Moret | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jared Thompkins | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
29.08.22 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Vivien Versier | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 Kwalif. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-2, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
01.06.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Wuelfing | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yeray Andres Pastor | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Del Castillo | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 5-6, - Pol Amoros Ramos - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
05.04.22 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Andrea Picchione - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Mathys Erhard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Mirza Basic | 4-6, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leo Raquillet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Michael Shaw | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Oscar Lacides | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Lukas Klein | 6-79, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-3, - Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Federico Bondioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |