WEDSTRIJD
15.10.21 | Kwartfinale | Pol Toledo Bague | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-3 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Pol Toledo Bague | Aleksandre Metreveli | |
1e Service % | 37/63 (59%) | 50/67 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/37 (68%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/26 (50%) | 7/17 (41%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/67 (49%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/130 (55%) | 59/130 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pol Toledo Bague | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pol Toledo Bague | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pol Toledo Bague | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pol Toledo Bague | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pol Toledo Bague | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pol Toledo Bague | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pol Toledo Bague | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pol Toledo Bague | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pol Toledo Bague | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pol Toledo Bague | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pol Toledo Bague vs. Aleksandre Metreveli - onderlinge wedstrijden
15.10.21 | Kwartfinale | Pol Toledo Bague | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Pol Toledo Bague form & Aleksandre Metreveli form
Pol Toledo Bague - laatste wedstrijden
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toulouse Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Den - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 6-0, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, - Pol Toledo Bague - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Nil Regas Luis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.04.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
16.03.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.22 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Blu Baker | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Noah Rubin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya 4 - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.21 Halve finale | vs. Arthur Fils | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.12.21 Kwartfinale | vs. Louroi Martinez | 7-5, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Luis Faria | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
18.11.21 2e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 1-4, - Pol Toledo Bague - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.21 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
24.10.21 Finale | vs. Alexander Weis | 2-6, 7-67, 1-6 | wedstrijd detail |
Aleksandre Metreveli - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |