WEDSTRIJD
04.07.19 | 2e ronde | Quentin Robert (1994) | Lorenzo Bocchi | 6-1, 7-5 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Quentin Robert (1994) | Lorenzo Bocchi | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 30/57 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/34 (79%) | 19/30 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 7/27 (26%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/57 (54%) | 17/55 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/112 (62%) | 43/112 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Quentin Robert (1994) | 1-1 | |
0-0, 40-0 | ||
2-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Quentin Robert (1994) | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Quentin Robert (1994) | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Bocchi | |
0-0 | ||
Quentin Robert (1994) | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Quentin Robert (1994) | 0-3 | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 30-0 | ||
Quentin Robert (1994) | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Quentin Robert (1994) | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Quentin Robert (1994) | 4-5 | |
0-0, 30-0 | ||
5-5 | Lorenzo Bocchi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Quentin Robert (1994) | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Quentin Robert (1994) vs. Lorenzo Bocchi - onderlinge wedstrijden
04.07.19 | 2e ronde | Quentin Robert (1994) | Lorenzo Bocchi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Quentin Robert (1994) form & Lorenzo Bocchi form
Quentin Robert (1994) - laatste wedstrijden
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Alexander Donski | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Fabio Coelho | 0-5, - Quentin Robert (1994) - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.21 2e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.21 1e ronde | vs. Max Andrews | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Alexis Musialek | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bressuire - I. hard | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Lapalu | 3-2, - Quentin Robert (1994) - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
13.12.20 Finale | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.20 Halve finale | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Max Andrews | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarreguemines - Carpet | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 0-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Igor Sijsling | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Allan Deschamps | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.20 Kwalif. | vs. Roy Smith | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.07.20 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.20 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Pierre Faivre | 7-5, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.07.20 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
05.07.20 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Thomas Laurent | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Bart Stevens | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lorenzo Bocchi - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
07.01.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
06.07.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |