WEDSTRIJD
26.10.20 | 1e ronde | Radu Albot | Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 6-4 | Nur-Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Radu Albot | Dmitry Popko | |
1e Service % | 72/115 (63%) | 61/108 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/72 (68%) | 38/61 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/43 (40%) | 23/47 (49%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/108 (44%) | 49/115 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 113/223 (51%) | 110/223 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 3 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Radu Albot | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Radu Albot | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Radu Albot | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radu Albot | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Radu Albot | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Dmitry Popko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radu Albot | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Dmitry Popko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radu Albot | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Radu Albot vs. Dmitry Popko - onderlinge wedstrijden
26.10.20 | 1e ronde | Radu Albot | Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Nur-Sultan | I. hard |
Radu Albot form & Dmitry Popko form
Radu Albot - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | wedstrijd detail |
Dmitry Popko - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
21.03.24 Kwartfinale | vs. Tristan Boyer | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alex Rybakov | Alex Rybakov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Harrison Adams | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Louis Wessels | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Igor Gimenez | 7-61, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Mateus Alves | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
19.02.24 Finale | vs. Andres Andrade | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Axel Nefve | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Halve finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alexander Razeghi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Axel Nefve | 6-79, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |