WEDSTRIJD
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Radu Florin Macovei | Gabi Adrian Boitan | - niet aangetreden | M25+H Bacau | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
06.04.01, 22 Jaar
06.04.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Radu Florin Macovei vs. Gabi Adrian Boitan - onderlinge wedstrijden
16.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Radu Florin Macovei | Gabi Adrian Boitan | Gabi Adrian Boitan - niet aangetreden | wedstrijd detail | M25+H Bacau | Clay |
Radu Florin Macovei form & Gabi Adrian Boitan form
Radu Florin Macovei - laatste wedstrijden
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 4-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Magureanu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Craiova - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Alexander Weis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 Kwalif. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Martini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea Mortasifu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Samuil Konov | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Tomas | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Kit Wong | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Milicevic | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Danilo Raicevic | 6-4, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Aghion | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Egor Matvievici | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Bini | 7-65, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karam Hatamleh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. William Alsterback | 6-0, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Uisung Park | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Stylianos Christodoulou | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Gabi Adrian Boitan - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Facundo Mena | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dan Martin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Zanellato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Andres Doria Medina Aviles | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Marko Stakusic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. William Grant | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Peter Bertran | 3-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Bielen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |