WEDSTRIJD
06.10.21 | 1e ronde | Radu Mihai Papoe | Adit Sinha | 6-2, 6-1 | M15 Ithaca | I. hard |
STATISTIEKEN
Radu Mihai Papoe | Adit Sinha | |
1e Service % | 31/37 (84%) | 35/57 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/6 (83%) | 8/22 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/57 (53%) | 8/37 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Adit Sinha | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Radu Mihai Papoe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Adit Sinha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Mihai Papoe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Adit Sinha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Radu Mihai Papoe | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Adit Sinha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Radu Mihai Papoe | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Adit Sinha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Radu Mihai Papoe | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Adit Sinha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radu Mihai Papoe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Adit Sinha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Mihai Papoe | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Adit Sinha | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Radu Mihai Papoe vs. Adit Sinha - onderlinge wedstrijden
06.10.21 | 1e ronde | Radu Mihai Papoe | Adit Sinha | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Ithaca | I. hard |
Radu Mihai Papoe form & Adit Sinha form
Radu Mihai Papoe - laatste wedstrijden
M25 Ithaca - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ozan Baris | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Jake Van Emburgh | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Columbus - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Preston Stearns | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Connor Bruce | 6-73, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Liam Draxl | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Perry Gregg | 6-1, 7-68 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Angel Diaz Jalil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Aman Sharma | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Jack Anthrop | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Calin Teodor Stirbu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Luca Preda | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Matei Todoran | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
24.06.23 Finale | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail |
Adit Sinha - laatste wedstrijden
M25 Ithaca - I. hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Karue Sell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Noah Schachter | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Aman Sharma | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Rudy Quan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Omni Kumar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julius Bult | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kamran Hanif | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Jakub Paul | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Van Aken | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Philibert | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Matteo Fondriest | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 1e ronde | vs. Maxwell Exsted | 2-6, 0-3, - Adit Sinha - scratch | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Keshav Chopra | 6-711, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Jibril Nettles | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Luca Wiedenmann | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Zhang 2 | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Christopher Bulus | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 7-61, 6-77 | wedstrijd detail |