WEDSTRIJD
18.06.19 | 1e ronde | Rafael Matos | Franco Roncadelli | 6-2, 6-1 | M15 Sao | Clay |
STATISTIEKEN
Rafael Matos | Franco Roncadelli | |
1e Service % | 24/35 (69%) | 22/43 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/24 (71%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 6/21 (29%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/43 (70%) | 11/35 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
1-1 | Franco Roncadelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Rafael Matos | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rafael Matos | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Franco Roncadelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Rafael Matos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Rafael Matos | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rafael Matos | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Franco Roncadelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rafael Matos vs. Franco Roncadelli - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | 1e ronde | Rafael Matos | Franco Roncadelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sao | Clay |
Rafael Matos form & Franco Roncadelli form
Rafael Matos - laatste wedstrijden
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 6-1, 6-79 | wedstrijd detail | |
Rio De - Hard | ||||
16.12.21 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 0-0, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
14.12.21 1e ronde | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.21 Kwalif. | vs. Federico Zeballos | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
06.12.21 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 4-6, 1-2, - Rafael Matos - scratch | wedstrijd detail | |
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Cuevas | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Clay | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-75, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santiago 3 - Clay | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gomez-Herrera | 6-2, 3-3, Carlos Gomez-Herrera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago 2 - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Simon | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sekou Bangoura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Pedro Sousa | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Joao Menezes | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis David Martinez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Concepcion Challenger - Clay | ||||
15.02.21 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Hidalgo | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hernan Casanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
26.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Franco Roncadelli - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
15.03.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 7-5, 0-3, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Felipe Pagnacco | 7-62, 5-7, 0-2, - Franco Roncadelli - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Arthur Laborde | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Barrena | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 0-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Pedro Sakamoto | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 2e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-2, Jose Pereira - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail |