Italy
04.05.97, 26 Jaar
321 168
407792 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
08.08.97, 26 Jaar
407 113
1075966 $
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raul Brancaccio vs. Carlos Taberner - onderlinge wedstrijden
03.02.23 | Kwartfinale | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 6-3, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | Tenerife 2 | Hard |
25.11.21 | 2e ronde | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | Bari Challenger | Hard |
26.09.19 | 3e ronde | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | Florence Challenger | Clay |
28.01.19 | 1e ronde | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
12.07.17 | 2e ronde | Carlos Taberner | Raul Brancaccio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Spain F21 | Clay |
16.03.17 | 2e ronde | Carlos Taberner | Raul Brancaccio | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | Spain F7 | Clay |
07.09.15 | 1e ronde | Raul Brancaccio | Carlos Taberner | 6-4, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Spain F28 | Clay |
Raul Brancaccio form & Carlos Taberner form
Raul Brancaccio - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay |
25.03.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 5-7, 0-6 | | wedstrijd detail |
Murcia Challenger - Clay |
18.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 6-1, 4-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
Tenerife 3 - Hard |
29.02.24 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 1-6, 6-72 | | wedstrijd detail |
27.02.24 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 1-6, 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
26.02.24 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 7-63, 6-2 | | wedstrijd detail |
Tenerife 2 - Hard |
21.02.24 2e ronde | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
20.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
19.02.24 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 6-3, 7-65 | | wedstrijd detail |
Koblenz Challenger - I. hard |
30.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 7-67, 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Ottignies Louvain - I. hard |
23.01.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
Melbourne - Hard |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
Tenerife 1 - Hard |
16.01.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 6-74, 1-3, - Raul Brancaccio - scratch | | wedstrijd detail |
Noumea Challenger - Hard |
01.01.24 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 3-6, 6-0, 4-6 | | wedstrijd detail |
Maspalomas Challenger - Clay |
30.11.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 5-7, 6-4, 3-6 | | wedstrijd detail |
28.11.23 1e ronde | vs. Steven Diez | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
Valencia Challenger - Clay |
22.11.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 4-6, 6-75 | | wedstrijd detail |
21.11.23 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
Olbia Challenger - Hard |
19.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
17.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 7-5, 5-7, 6-3 | | wedstrijd detail |
Malaga Challenger - Hard |
10.10.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
09.10.23 Kwalif. | vs. Robert Strombachs | 6-1, 6-3 | | wedstrijd detail |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
Alicante Challenger - Hard |
02.10.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
Bad Waltersdorf - Clay |
21.09.23 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
19.09.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-64, 5-7, 6-2 | | wedstrijd detail |
Szczecin Challenger - Clay |
13.09.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 7-5, 5-7, 6-78 | | wedstrijd detail |
12.09.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
Carlos Taberner - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay |
28.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
26.03.24 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | | wedstrijd detail |
Murcia Challenger - Clay |
19.03.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | | wedstrijd detail |
18.03.24 Kwalif. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | | wedstrijd detail |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
Szekesfehervar Challenger - Clay |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | | wedstrijd detail |
Tenerife 3 - Hard |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | | wedstrijd detail |
Tenerife 2 - Hard |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | | wedstrijd detail |
Glasgow Challenger - I. hard |
15.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
13.02.24 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | | wedstrijd detail |
Piracicaba Challenger - Clay |
30.01.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | | wedstrijd detail |
Punta Del - Clay |
22.01.24 Kwalif. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | | wedstrijd detail |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
Tigre Challenger - Clay |
15.01.24 Kwalif. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | | wedstrijd detail |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
Buenos Aires - Clay |
09.01.24 1e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | | wedstrijd detail |
Valencia Challenger - Clay |
21.11.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | | wedstrijd detail |
Guayaquil Challenger - Clay |
31.10.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
30.10.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
Curitiba Challenger - Clay |
24.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | | wedstrijd detail |
Santa Fe - Clay |
18.10.23 2e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | | wedstrijd detail |
17.10.23 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
16.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | | wedstrijd detail |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
Lisbon Challenger - Clay |
02.10.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
Braga Challenger - Clay |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | | wedstrijd detail |
Sibiu Challenger - Clay |
18.09.23 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | | wedstrijd detail |
Szczecin Challenger - Clay |
11.09.23 Kwalif. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |