WEDSTRIJD
06.03.23 | 1e ronde | Raul Brancaccio | Peter Gojowczyk | 6-1, 1-0, - scratch | Lugano Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Raul Brancaccio | Peter Gojowczyk | |
1e Service % | 20/32 (63%) | 11/29 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 7/11 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/12 (33%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/29 (55%) | 12/32 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 36/61 (59%) | 25/61 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Raul Brancaccio | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Raul Brancaccio | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Raul Brancaccio | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Raul Brancaccio | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 | Peter Gojowczyk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Peter Gojowczyk | |
Raul Brancaccio | 1-0 | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raul Brancaccio vs. Peter Gojowczyk - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 1e ronde | Raul Brancaccio | Peter Gojowczyk | 6-1, 1-0, Peter Gojowczyk - scratch | wedstrijd detail | Lugano Challenger | I. hard |
Raul Brancaccio form & Peter Gojowczyk form
Raul Brancaccio - laatste wedstrijden
Peter Gojowczyk - laatste wedstrijden
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tyler Challenger - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |