Austria
30.10.96, 27 Jaar
30.10.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Philip Bachmaier vs. Ray Ho - onderlinge wedstrijden
geen wedstrijd gevonden |
Philip Bachmaier form & Ray Ho form
Philip Bachmaier - laatste wedstrijden
M15 Aprilia - Clay | ||||
13.07.22 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Mostafa Moens | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pecorella | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maksym Dovhusha | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Gravereau | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-4, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.03.22 Kwalif. | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cosimo Banti | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 1e ronde | vs. Hamza Karmoussi | 5-7, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.22 Kwalif. | vs. Mohamed Alami | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dadabaev | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.01.22 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.01.22 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Wojcik | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Achondo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Tomic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Ray Ho - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 2-6, 1-4, - Ray Ho - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 7-67, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Renta Tokuda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Hayato Matsuoka | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Tatsuma Ito | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qian Sun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Luca Castelnuovo | 7-63, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linghao Zhang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toshihide Matsui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
20.08.23 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Jiayang Dong | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Yan Bai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tianjin - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yi Zhou | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |