WEDSTRIJD
10.01.20 | 2e ronde | Raymond Sarmiento | Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-4 | M25 Los | Hard |
STATISTIEKEN
Raymond Sarmiento | Facundo Diaz Acosta | |
1e Service % | 35/52 (67%) | 40/74 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/35 (71%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/74 (46%) | 16/52 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Raymond Sarmiento | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Raymond Sarmiento | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Raymond Sarmiento | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Raymond Sarmiento | 4-3 | |
5-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Raymond Sarmiento | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Raymond Sarmiento | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Raymond Sarmiento | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Raymond Sarmiento | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Raymond Sarmiento | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Raymond Sarmiento vs. Facundo Diaz Acosta - onderlinge wedstrijden
10.01.20 | 2e ronde | Raymond Sarmiento | Facundo Diaz Acosta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Los | Hard |
Raymond Sarmiento form & Facundo Diaz Acosta form
Raymond Sarmiento - laatste wedstrijden
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
21.11.21 Finale | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.21 Halve finale | vs. Alexander Brown | 6-1, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.21 Kwartfinale | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Calabasas - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Connor Farren | 6-70, 6-74 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
17.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Sarkissian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
13.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Gonzalez | 6-2, 6-73, 0-3, - Raymond Sarmiento - scratch | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.09.20 1e ronde | vs. Omni Kumar | 7-5, 3-6, 9-8 | wedstrijd detail | |
26.09.20 1e ronde | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.20 1e ronde | vs. Dennis Novikov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.09.20 1e ronde | vs. Toby D. Boyer | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Alexander Sarkissian | 5-7, 6-3, 15-16 | wedstrijd detail | |
29.08.20 1e ronde | vs. Alec Adamson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shahin Khaledan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.20 1e ronde | vs. Keegan Smith | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.20 1e ronde | vs. Brayden Schnur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.07.20 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Christian Langmo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Gage Brymer | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.20 1e ronde | vs. Nick Chappell | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Facundo Diaz Acosta - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |