WEDSTRIJD
25.02.20 | Kwalif. | Remy Bertola | Leonardo Taddia | 6-0, 6-3 | M25 Trento | I. hard |
STATISTIEKEN
Remy Bertola | Leonardo Taddia | |
1e Service % | 29/49 (59%) | 38/68 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/29 (66%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/20 (50%) | 11/30 (37%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/68 (54%) | 20/49 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/117 (56%) | 51/117 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Remy Bertola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Remy Bertola | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Remy Bertola | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Leonardo Taddia | |
0-0 | ||
Remy Bertola | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Leonardo Taddia | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Remy Bertola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
2-2 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Remy Bertola | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Remy Bertola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Leonardo Taddia | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
29.01.00, 24 Jaar
29.01.00, 24 Jaar
Remy Bertola vs. Leonardo Taddia - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | Kwalif. | Remy Bertola | Leonardo Taddia | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Trento | I. hard |
Remy Bertola form & Leonardo Taddia form
Remy Bertola - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail |
Leonardo Taddia - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Ouzilou | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Panaras | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timothee Andriveau | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Pasquale De Giorgio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Di Vita | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Boninsegna | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Pino | 4-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Pepijn Bastiaansen | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Jonas Schaer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Ouzilou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Castelo - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Dinis Silva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Paul Betuker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail |