WEDSTRIJD
31.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Remy Bertola | Robert Strombachs | 6-3, 6-4 | M15 Caslano | Clay |
STATISTIEKEN
Remy Bertola | Robert Strombachs | |
1e Service % | 36/68 (53%) | 45/66 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/36 (72%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/32 (50%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/11 (18%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/66 (47%) | 26/68 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Remy Bertola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Remy Bertola | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Remy Bertola | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Remy Bertola | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Remy Bertola | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0 | ||
Remy Bertola | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Remy Bertola | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Remy Bertola | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Remy Bertola | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Robert Strombachs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Remy Bertola | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Remy Bertola vs. Robert Strombachs - onderlinge wedstrijden
31.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Remy Bertola | Robert Strombachs | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Caslano | Clay |
Remy Bertola form & Robert Strombachs form
Remy Bertola - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail |
Robert Strombachs - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |