WEDSTRIJD
01.03.23 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Bu Yunchaokete | 7-5, 7-5 | Pau Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Ricardas Berankis | Bu Yunchaokete | |
1e Service % | 41/64 (64%) | 59/93 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 27/59 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 19/34 (56%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/93 (51%) | 27/64 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ricardas Berankis | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ricardas Berankis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 7-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-1 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ricardas Berankis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Bu Yunchaokete | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Bu Yunchaokete - onderlinge wedstrijden
01.03.23 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Bu Yunchaokete | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Pau Challenger | I. hard |
Ricardas Berankis form & Bu Yunchaokete form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Bu Yunchaokete - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Matteo Gigante | 6-1, 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Gaston | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-74, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. James Duckworth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. James McCabe | 3-6, 6-3, 2-0, James McCabe - scratch | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
06.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-76, 6-2, 2-1, Miomir Kecmanovic - scratch | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
15.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Luke Saville | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Rigele Te | 7-67, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Collignon | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |