WEDSTRIJD
14.07.20 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Darko Jandric | 6-3, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Darko Jandric | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Darko Jandric | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ricardas Berankis | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
2-2 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0 | ||
Ricardas Berankis | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
3-3 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Ricardas Berankis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-3 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Darko Jandric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ricardas Berankis | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
5-0 | Darko Jandric | |
0-0, 0-15, 0-40, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ricardas Berankis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Darko Jandric - onderlinge wedstrijden
14.07.20 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Darko Jandric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ricardas Berankis form & Darko Jandric form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Darko Jandric - laatste wedstrijden
M15 Novi - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Makk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
23.07.20 1e ronde | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Marko Tepavac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 0-3, - Darko Jandric - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Aziz Kijametovic | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.20 1e ronde | vs. Yanais Laurent | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.20 1e ronde | vs. Dusan Rajic | 6-4, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.06.20 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.20 1e ronde | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Basaran Simsek | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.19 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zlatibor - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Matija Pecotic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Filip Stipic | 1-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Maric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
15.08.19 1e ronde | vs. Roko Horvat | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |