WEDSTRIJD
22.03.22 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Evan Furness | 6-0, 5-7, 6-1 | Lille Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Ricardas Berankis | Evan Furness | |
1e Service % | 50/80 (63%) | 50/87 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/50 (72%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/30 (57%) | 12/37 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/87 (49%) | 27/80 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/167 (57%) | 71/167 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ricardas Berankis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ricardas Berankis | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ricardas Berankis | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ricardas Berankis | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Ricardas Berankis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ricardas Berankis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardas Berankis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Evan Furness - onderlinge wedstrijden
25.03.23 | Halve finale | Ricardas Berankis | Evan Furness | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | St. Brieuc | I. hard |
22.03.22 | 1e ronde | Ricardas Berankis | Evan Furness | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | Lille Challenger | I. hard |
Ricardas Berankis form & Evan Furness form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |