INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardas Berankis vs. Lamine Ouahab - onderlinge wedstrijden
06.04.19 | Ricardas Berankis | Lamine Ouahab | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Davis Cup | Clay |
Ricardas Berankis form & Lamine Ouahab form
Ricardas Berankis - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Lamine Ouahab - laatste wedstrijden
M15 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Novakovic | 6-4, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. John Echeverria | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 0-1, - Lamine Ouahab - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-74, 7-63 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Dali Blanch | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
25.03.22 2e ronde | vs. Adam Moundir | 7-5, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.03.22 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.02.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.22 Kwalif. | vs. Bozo Barun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Tabacco | 2-4, - Lamine Ouahab - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
28.10.21 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
26.10.21 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 7-68, 0-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Babelis | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
12.12.20 Halve finale | vs. Quentin Robert (1994) | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.20 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Alexander Zhurbin | 7-63, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
20.11.20 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 2e ronde | vs. Holger Rune | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.20 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-2, Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
17.11.20 Kwalif. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
16.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 7-63, 3-0, Jorge Martinez Martinez - scratch | wedstrijd detail |