WEDSTRIJD
30.09.11 | Kwartfinale | Ricardo Mello | Peter Gojowczyk | 5-7, 6-0, 2-0, - scratch | Recife Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Ricardo Mello | Peter Gojowczyk | |
1e Service % | 42/64 (66%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 21/40 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 16/29 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/69 (46%) | 20/64 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/133 (57%) | 57/133 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardo Mello vs. Peter Gojowczyk - onderlinge wedstrijden
30.09.11 | Kwartfinale | Ricardo Mello | Peter Gojowczyk | 5-7, 6-0, 2-0, Peter Gojowczyk - scratch | wedstrijd detail | Recife Challenger | Hard |
Ricardo Mello form & Peter Gojowczyk form
Ricardo Mello - laatste wedstrijden
Sao Paulo - Clay | ||||
11.02.13 1e ronde | vs. Martin Alund | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Hard | ||||
02.01.13 2e ronde | vs. Martin Alund | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.12.12 1e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
19.10.12 Kwartfinale | vs. Guido Pella | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.12 2e ronde | vs. Joao Souza | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.12 1e ronde | vs. Fabiano De Paula | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Belem Challenger - Hard | ||||
02.10.12 1e ronde | vs. Ricardo Hocevar | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
19.09.12 2e ronde | vs. Andre Ghem | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.09.12 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.12 1e ronde | vs. Grega Zemlja | 5-7, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.12 Kwalif. | vs. Rik de Voest | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.08.12 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.12 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
28.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Serra | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Los Angeles - Hard | ||||
21.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Louk Sorensen | 7-66, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
16.07.12 Kwalif. | vs. Alex Kuznetsov | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.07.12 2e ronde van de kwal. | vs. Mbonisi Ndimande | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Ledovskikh | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
08.07.12 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Smyczek | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.12 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Harrison | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rio Quente - Hard | ||||
09.05.12 2e ronde | vs. Guilherme Clezar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.05.12 1e ronde | vs. Duilio Beretta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sao Paulo - Clay | ||||
23.04.12 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-5, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Santos Challenger - Clay | ||||
16.04.12 1e ronde | vs. Julio Silva | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
10.04.12 1e ronde | vs. Ryan Sweeting | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
09.04.12 Kwalif. | vs. Catalin-Ionut Gard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.12 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Polansky | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
19.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Frank Dancevic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara Challenger - Hard | ||||
14.03.12 1e ronde | vs. Antonio Veic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.12 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Yani | 3-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail |
Peter Gojowczyk - laatste wedstrijden
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tim Handel | - Peter Gojowczyk - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tyler Challenger - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |