WEDSTRIJD
10.08.16 | 1e ronde | Ricardo Urzua-Rivera | Elmar Ejupovic | 6-2, 6-4 | Russia F5 | Clay |
STATISTIEKEN
Ricardo Urzua-Rivera | Elmar Ejupovic | |
1e Service % | 44/56 (79%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/12 (83%) | 8/21 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/54 (48%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ricardo Urzua-Rivera vs. Elmar Ejupovic - onderlinge wedstrijden
10.08.16 | 1e ronde | Ricardo Urzua-Rivera | Elmar Ejupovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Russia F5 | Clay |
Ricardo Urzua-Rivera form & Elmar Ejupovic form
Ricardo Urzua-Rivera - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Vernier | 4-6, 0-1, - Ricardo Urzua-Rivera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
04.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chile F8 - Clay | ||||
19.12.16 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Chile F7 - Clay | ||||
14.12.16 2e ronde | vs. Alex Blumenberg | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.16 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chile F6 - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Jorge Montero | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chile F5 - Clay | ||||
30.11.16 2e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.16 1e ronde | vs. Santiago Besada | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
23.11.16 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F13 - Clay | ||||
08.11.16 1e ronde | vs. Santiago Maresca | 7-63, 1-6, - Ricardo Urzua-Rivera - scratch | wedstrijd detail | |
Argentina F12 - Clay | ||||
31.10.16 1e ronde | vs. Ryusei Makiguchi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lavaselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.16 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Argentina F11 - Clay | ||||
26.10.16 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.16 1e ronde | vs. Alan Kohen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mohammedia Challenger - Clay | ||||
01.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F8 - Clay | ||||
29.09.16 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.16 1e ronde | vs. Gabor Borsos | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Serbia F8 - Clay | ||||
22.09.16 2e ronde | vs. Matias Zukas | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.16 1e ronde | vs. Milos Nikolic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Serbia F7 - Clay | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F16 - Clay | ||||
07.09.16 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Marius Raicea | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |