WEDSTRIJD
29.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Ricardo Urzua-Rivera | Valentin Vanta | 6-3, 6-2 | Romania F15 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Ricardo Urzua-Rivera vs. Valentin Vanta - onderlinge wedstrijden
29.08.16 | 1e ronde van de kwal. | Ricardo Urzua-Rivera | Valentin Vanta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Romania F15 | Clay |
Ricardo Urzua-Rivera form & Valentin Vanta form
Ricardo Urzua-Rivera - laatste wedstrijden
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Vernier | 4-6, 0-1, - Ricardo Urzua-Rivera - scratch | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
04.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chile F8 - Clay | ||||
19.12.16 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Chile F7 - Clay | ||||
14.12.16 2e ronde | vs. Alex Blumenberg | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.16 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chile F6 - Clay | ||||
06.12.16 1e ronde | vs. Jorge Montero | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chile F5 - Clay | ||||
30.11.16 2e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.16 1e ronde | vs. Santiago Besada | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
23.11.16 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
15.11.16 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F13 - Clay | ||||
08.11.16 1e ronde | vs. Santiago Maresca | 7-63, 1-6, - Ricardo Urzua-Rivera - scratch | wedstrijd detail | |
Argentina F12 - Clay | ||||
31.10.16 1e ronde | vs. Ryusei Makiguchi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lavaselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.16 Kwalif. | vs. Santiago Besada | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Argentina F11 - Clay | ||||
26.10.16 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-71, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.16 1e ronde | vs. Alan Kohen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
15.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mohammedia Challenger - Clay | ||||
01.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Croatia F8 - Clay | ||||
29.09.16 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.16 1e ronde | vs. Gabor Borsos | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Serbia F8 - Clay | ||||
22.09.16 2e ronde | vs. Matias Zukas | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.16 1e ronde | vs. Milos Nikolic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Serbia F7 - Clay | ||||
13.09.16 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.16 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Romania F16 - Clay | ||||
07.09.16 1e ronde | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.16 2e ronde van de kwal. | vs. Marius Raicea | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |