WEDSTRIJD
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Rimpei Kawakami | Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 6-4, 11-9 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
05.09.99, 24 Jaar
05.09.99, 24 Jaar
Rimpei Kawakami vs. Vicente Oliver Moratalla - onderlinge wedstrijden
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Rimpei Kawakami | Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Rimpei Kawakami form & Vicente Oliver Moratalla form
Rimpei Kawakami - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Valldoreix - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tsukuba - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
01.11.22 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Vicente Oliver Moratalla - laatste wedstrijden
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ausias Martin Melo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. David Naharro | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 3-6, 1-4, - Vicente Oliver Moratalla - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Marques | 6-75, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Brian Bozemoj | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Safonov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raffael Schaer | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Jorge Plans | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Hermoso | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Pablo Calatrava | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Meneses Perny | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |