WEDSTRIJD
18.07.19 | 2e ronde | Rio Noguchi | Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-1 | M25 Taipei | Hard |
STATISTIEKEN
Rio Noguchi | Tsung-Hao Huang | |
1e Service % | 22/34 (65%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/22 (82%) | 13/34 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 5/16 (31%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/50 (64%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/84 (68%) | 27/84 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Rio Noguchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Rio Noguchi | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Rio Noguchi | 0-0 | |
0-0 | ||
Rio Noguchi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Rio Noguchi | 3-1 | |
0-0, 30-15, A-40 | ||
4-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rio Noguchi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Rio Noguchi vs. Tsung-Hao Huang - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 2e ronde | Rio Noguchi | Tsung-Hao Huang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Taipei | Hard |
08.05.19 | 1e ronde | Tsung-Hao Huang | Rio Noguchi | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Wuhan | Hard |
Rio Noguchi form & Tsung-Hao Huang form
Rio Noguchi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
24.03.24 Finale | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Tsung-Hao Huang - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nishi - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Maik Steiner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 5-3, Ye Cong Mo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. David Pichler | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Karan Singh | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Congsup Congcar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Linang Xiao | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ki Lung Ng | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |