WEDSTRIJD
23.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Roberto Carballes Baena | Dominic Stricker | 6-4, 3-6, 6-1 | Vienna | I. hard |
STATISTIEKEN
Roberto Carballes Baena | Dominic Stricker | |
1e Service % | 45/80 (56%) | 46/82 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/45 (78%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/35 (60%) | 20/36 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/82 (38%) | 24/80 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/162 (54%) | 75/162 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 6 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Dominic Stricker | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-4 | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-5 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
3-0 | Dominic Stricker | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 6-1 | |
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Carballes Baena vs. Dominic Stricker - onderlinge wedstrijden
23.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Roberto Carballes Baena | Dominic Stricker | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | Vienna | I. hard |
Roberto Carballes Baena form & Dominic Stricker form
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Dominic Stricker - laatste wedstrijden
Jeddah - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 3-45, 1-2, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 | vs. Arthur Fils | 2-4, 4-33, 2-4, 3-45 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-1, 4-1, 4-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 2-4, 4-37, 1-4, 2-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 1-4, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
03.09.23 4e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 3e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 7-5, 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 6-72, 6-75, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-72, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-711, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |