WEDSTRIJD
12.07.20 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Pablo Andujar | 7-66, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pablo Andujar | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-1 | Pablo Andujar | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-30 | ||
Roberto Carballes Baena | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
7-66 |
2 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0 | ||
7-5 |
1 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-5 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Roberto Carballes Baena | (1) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
(2) | Pablo Andujar | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
(3) | Pablo Andujar | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
Roberto Carballes Baena | (5) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
Roberto Carballes Baena | (6) | |
0-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 5-5, 6-5, 6-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Pablo Andujar | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Pablo Andujar | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Roberto Carballes Baena | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-3 | Pablo Andujar | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-3 | Pablo Andujar | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Pablo Andujar | |
0-0 | ||
Roberto Carballes Baena | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Carballes Baena vs. Pablo Andujar - onderlinge wedstrijden
12.07.20 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Pablo Andujar | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Roberto Carballes Baena form & Pablo Andujar form
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Pablo Andujar - laatste wedstrijden
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nuno Borges | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 0-1, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Roanne Challenger - I. hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
15.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Friberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Novak Djokovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 3-3, - Pablo Andujar - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
27.07.22 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
17.07.22 Finale | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.22 Halve finale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.07.22 Kwartfinale | vs. Lukas Klein | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.22 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 0-6, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |