WEDSTRIJD
28.09.21 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-2 | Murcia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Roberto Carballes Baena | Pablo Llamas Ruiz | |
1e Service % | 33/48 (69%) | 48/60 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/60 (45%) | 11/48 (23%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Carballes Baena | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Roberto Carballes Baena | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roberto Carballes Baena | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roberto Carballes Baena | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Carballes Baena | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Pablo Llamas Ruiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Roberto Carballes Baena | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Carballes Baena vs. Pablo Llamas Ruiz - onderlinge wedstrijden
28.09.21 | 1e ronde | Roberto Carballes Baena | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
Roberto Carballes Baena form & Pablo Llamas Ruiz form
Roberto Carballes Baena - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 0-6, 1-4, - Roberto Carballes Baena - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 1e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Cristian Garin | 6-2, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Tomas Martin Etcheverry | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 5-7, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
09.09.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Halve finale | vs. Hugo Gaston | 6-72, 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.09.23 Kwartfinale | vs. Elias Ymer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Inigo Cervantes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |