WEDSTRIJD
04.02.20 | 1e ronde | Roberto Marcora | Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | Pune | Hard |
STATISTIEKEN
Roberto Marcora | Lukas Rosol | |
1e Service % | 27/48 (56%) | 16/42 (38%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 13/16 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/21 (71%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/42 (36%) | 10/48 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/90 (59%) | 37/90 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Marcora | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Marcora | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Marcora | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Marcora | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Roberto Marcora | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Marcora | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Marcora | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Lukas Rosol | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Marcora | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Lukas Rosol | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Marcora vs. Lukas Rosol - onderlinge wedstrijden
04.02.20 | 1e ronde | Roberto Marcora | Lukas Rosol | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Pune | Hard |
Roberto Marcora form & Lukas Rosol form
Roberto Marcora - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
03.02.23 Kwartfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
06.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
30.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
29.06.22 2e ronde | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bari Challenger - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.10.21 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
27.09.21 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
13.09.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | wedstrijd detail |
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |