WEDSTRIJD
14.11.19 | 3e ronde | Roberto Ortega-Olmedo | Shuichi Sekiguchi | 6-2, 6-4 | Pune Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Roberto Ortega-Olmedo | Shuichi Sekiguchi | |
1e Service % | 27/56 (48%) | 39/65 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/29 (62%) | 9/26 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/65 (48%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/121 (56%) | 53/121 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Roberto Ortega-Olmedo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roberto Ortega-Olmedo vs. Shuichi Sekiguchi - onderlinge wedstrijden
14.11.19 | 3e ronde | Roberto Ortega-Olmedo | Shuichi Sekiguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Pune Challenger | Hard |
Roberto Ortega-Olmedo form & Shuichi Sekiguchi form
Roberto Ortega-Olmedo - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Almaty 1 - Clay | ||||
07.06.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - scratch | wedstrijd detail | |
Salinas 2 - Hard | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail |
Shuichi Sekiguchi - laatste wedstrijden
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.23 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hiroki Sakagawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Casey Alcantara | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-70, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Markos Kalovelonis | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 4-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 6-1, 3-1, Thiemo de Bakker - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | - Shuichi Sekiguchi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |