WEDSTRIJD
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Robin Bertrand | Andre Rodeia | 6-2, 6-2 | M25 Idanha | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
26.09.01, 22 Jaar
26.09.01, 22 Jaar
Robin Bertrand vs. Andre Rodeia - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Robin Bertrand | Andre Rodeia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Idanha | Hard |
Robin Bertrand form & Andre Rodeia form
Robin Bertrand - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Adria Soriano Barrera | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Iliyan Radulov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-1, Alibek Kachmazov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ilia Simakin | 6-75, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Lorenzo Carboni | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Egor Agafonov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.23 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 0-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Paul Jubb | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Daniel Masur | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Andre Rodeia - laatste wedstrijden
M25 Bakio - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Prat | 7-67, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Tiago Torres | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Luis Miguel Saraiva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vasco Leote Prata | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Pane | 6-2, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
27.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Graca | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
26.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 6-72, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Almada - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
06.07.20 1e ronde | vs. Jaime Faria | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Loule - Hard | ||||
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Faro - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Filipe Brandao | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 Kwalif. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Silva (POR) | Guilherme Silva (POR) - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Hard | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-1, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Daniel Batista | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |