WEDSTRIJD
03.08.20 | 1e ronde | Robin Haase | Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Robin Haase | 1-1 | |
0-0, 15-15 | ||
2-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Robin Haase | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Robin Haase | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Robin Haase | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
0-1 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Robin Haase | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Robin Haase | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-15 | ||
Robin Haase | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-3 | Mats Rosenkranz | |
0-0, 15-0 | ||
Robin Haase | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Robin Haase vs. Mats Rosenkranz - onderlinge wedstrijden
03.08.20 | 1e ronde | Robin Haase | Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Robin Haase form & Mats Rosenkranz form
Robin Haase - laatste wedstrijden
Winston-Salem - Hard | ||||
19.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Quentin Halys | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.05.23 Kwalif. | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aslan Karatsev | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.01.23 Kwalif. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marton Fucsovics | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Leandro Riedi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
22.10.22 Halve finale | vs. Henri Laaksonen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Julian Lenz | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-74, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.10.22 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Zhizhen Zhang | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
10.08.22 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail |
Mats Rosenkranz - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 4-6, 3-4, - Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kiranpal Pannu | 1-2, - Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
17.03.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |