WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Robin Stanek | Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | M25 Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Robin Stanek | Matyas Cerny | |
1e Service % | 55/94 (59%) | 52/89 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/55 (67%) | 32/52 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/39 (51%) | 12/37 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/89 (51%) | 37/94 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/183 (56%) | 81/183 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Robin Stanek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robin Stanek | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Robin Stanek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robin Stanek | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Robin Stanek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Robin Stanek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Robin Stanek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Robin Stanek | 1-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Matyas Cerny | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robin Stanek | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Matyas Cerny | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robin Stanek | 4-1 | |
0-0, 30-15, 40-30 | ||
Robin Stanek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
15.10.01, 22 Jaar
15.10.01, 22 Jaar
Robin Stanek vs. Matyas Cerny - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Robin Stanek | Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Ricany | Clay |
Robin Stanek form & Matyas Cerny form
Robin Stanek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.09.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.21 1e ronde | vs. Jan Satral | 6-3, 2-1, Jan Satral - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
04.09.21 Halve finale | vs. Zsombor Piros | 1-5, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
03.09.21 Kwartfinale | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.21 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
20.08.21 Kwartfinale | vs. Tomas Liska | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
10.06.21 1e ronde | vs. Stefan Micov | 0-6, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
01.06.21 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Jan Satral | 5-7, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.05.21 Kwalif. | vs. Gianluca Coloma-Heck | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Mensik | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Jan Satral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Robert Rumler | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesus Echevarri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Uladzimir Ignatik | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Dan Added | 6-1, 2-1, Dan Added - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.20 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Frane Nincevic | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matic Spec | 2-0, - Robin Stanek - scratch | wedstrijd detail |
Matyas Cerny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 7-61, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 5-7, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Hynek Barton | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcel Dzielo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Toby Alex Kodat | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-0, Gian Marco Moroni - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-76, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Hansen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 1-3, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
23.05.23 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 1-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 4-0, Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Joseph Manfred Miehe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-74, 1-3, - Matyas Cerny - scratch | wedstrijd detail | |
25.04.23 Kwalif. | vs. Dominik Recek | 6-3, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail |