WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Roland Stuurman | Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
06.06.99, 24 Jaar
10047 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
18.12.02, 21 Jaar
18.12.02, 21 Jaar
Roland Stuurman vs. Henrique Silvestre Gomes - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Roland Stuurman | Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Roland Stuurman form & Henrique Silvestre Gomes form
Roland Stuurman - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Tauheed Browning | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 6-2, Philip Hjorth - scratch | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 6-4, 5-5, Romain Faucon - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-1, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Pinto | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Fomba | 6-72, 7-66, 10-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Brown | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alaa Trifi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhengyu Sun | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Leo Matthysen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Dubouch | 2-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Knani | 1-1, Omar Knani - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Henrique Silvestre Gomes - laatste wedstrijden
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Colas Sanchez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Petrescu | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Munoz-Abreu | 3-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Topo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Novak Novakovic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Paul Woerner | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Syl Gaxherri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
M15 Recife - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Vitor Scramin Do Lago | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rahul Dhokia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rahul Dhokia | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gino Romano | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 4-6, 7-66, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Quito - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elbert Barr | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Gimenez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Medellin - Clay | ||||
21.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Santamaria | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail |