WEDSTRIJD
11.03.20 | 2e ronde | Roman Safiullin | Aleksandr Nedovyesov | - niet aangetreden | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Roman Safiullin vs. Aleksandr Nedovyesov - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 2e ronde | Roman Safiullin | Aleksandr Nedovyesov | Aleksandr Nedovyesov - niet aangetreden | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
27.03.19 | 2e ronde | Roman Safiullin | Aleksandr Nedovyesov | 6-4, 3-1, Aleksandr Nedovyesov - scratch | wedstrijd detail | St. Brieuc | I. hard |
15.02.18 | Kwartfinale | Aleksandr Nedovyesov | Roman Safiullin | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Kazakhstan F1 | I. hard |
Roman Safiullin form & Aleksandr Nedovyesov form
Roman Safiullin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Daniel Evans | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Holger Rune | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-3, 6-73, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Holger Rune | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Arnaldi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-79, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 Kwalif. | vs. Jordan Thompson | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Adrian Mannarino | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
08.10.23 3e ronde | vs. Ben Shelton | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andy Murray | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
26.09.23 Finale | vs. Alexander Zverev | 7-62, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Halve finale | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 Kwartfinale | vs. Jordan Thompson | 7-61, Jordan Thompson - scratch | wedstrijd detail | |
22.09.23 2e ronde | vs. Daniel Evans | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Tommy Paul | 6-3, 6-2, 2-6, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Aleksandr Nedovyesov - laatste wedstrijden
Cagliari Challenger - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
02.10.22 Kwalif. | vs. Zhizhen Zhang | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 5-7, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Belgrade - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernando Verdasco | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 3-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.10.21 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
08.03.21 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
22.02.21 Kwalif. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Savriyan Danilov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cary Challenger - Hard | ||||
09.11.20 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.11.20 Kwalif. | vs. Patrick Kypson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Novikov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nur-Sultan - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
11.03.20 2e ronde | vs. Roman Safiullin | - Aleksandr Nedovyesov - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde | vs. Borna Gojo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Tobias Kamke | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
15.10.19 2e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
03.10.19 3e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 2e ronde | vs. Vladyslav Manafov | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
St. Petersburg - I. hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |