WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Rrezart Cungu | Shendrit Deari | 6-1, 2-0, - scratch | M15 Ulcinj | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Macedonia
11.02.89, 35 Jaar
12159 $
11.02.89, 35 Jaar
12159 $
Rrezart Cungu vs. Shendrit Deari - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Rrezart Cungu | Shendrit Deari | 6-1, 2-0, Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
Rrezart Cungu form & Shendrit Deari form
Rrezart Cungu - laatste wedstrijden
Shendrit Deari - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Dubrouski | - Shendrit Deari - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
24.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.06.23 Kwalif. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Skopje - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |