WEDSTRIJD
08.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Ryan Nijboer | Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 3-6, 10-8 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
11.10.98, 25 Jaar
11.10.98, 25 Jaar
Ryan Nijboer vs. Ivan Mikhaylyuk - onderlinge wedstrijden
08.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Ryan Nijboer | Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Ryan Nijboer form & Ivan Mikhaylyuk form
Ryan Nijboer - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dali Blanch | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 6-73, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michiel De Krom | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.24 Halve finale | vs. Jerome Kym | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Nathan Trouve | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Luis Llorens Saracho | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Raffael Schaer | 6-0, Raffael Schaer - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Philip Henning | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail |
Ivan Mikhaylyuk - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Biagiotti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Andrew Fenty | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 6-2, 0-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Calderara | 6-0, 3-0, Antonio Calderara - scratch | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Figlia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Issei Okamura | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Magd Eldin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Spencer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Troche | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Daniel Litvinov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Andrey Budanov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ruzel Fathullin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Richard Muzaev | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 3-2, Ameur Ben Hassen - scratch | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwalif. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |