WEDSTRIJD
11.11.21 | 2e ronde | Ryan Peniston | Marc-Andrea Huesler | 7-61, 6-4 | Ortisei Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Ryan Peniston | Marc-Andrea Huesler | |
1e Service % | 48/70 (69%) | 56/89 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/48 (75%) | 36/56 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 3/14 (21%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/89 (44%) | 21/70 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/159 (55%) | 71/159 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 3 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ryan Peniston | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ryan Peniston | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Ryan Peniston | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryan Peniston | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ryan Peniston | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryan Peniston | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryan Peniston | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Ryan Peniston | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryan Peniston | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryan Peniston | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryan Peniston | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Marc-Andrea Huesler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Ryan Peniston | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 | Marc-Andrea Huesler | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryan Peniston vs. Marc-Andrea Huesler - onderlinge wedstrijden
26.06.23 | 1e ronde | Marc-Andrea Huesler | Ryan Peniston | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
11.11.21 | 2e ronde | Ryan Peniston | Marc-Andrea Huesler | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Ortisei Challenger | I. hard |
12.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Ryan Peniston | Marc-Andrea Huesler | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
Ryan Peniston form & Marc-Andrea Huesler form
Ryan Peniston - laatste wedstrijden
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 4-2, - Ryan Peniston - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Ymer | 6-1, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. James Duckworth | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Dan Martin | 6-2, Dan Martin - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Andres Martin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlie Camus | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Christian Harrison | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Denis Kudla | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vasek Pospisil | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Tennys Sandgren | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-1, Bernard Tomic - scratch | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
19.08.23 Finale | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Halve finale | vs. Arthur Cazaux | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.23 Kwartfinale | vs. Darian King | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Marc-Andrea Huesler - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Jan Choinski | 7-67, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |