WEDSTRIJD
22.09.21 | 1e ronde | Ryota Tanuma | Guy Den Ouden | 7-66, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Ryota Tanuma | Guy Den Ouden | |
1e Service % | 47/73 (64%) | 36/65 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/47 (66%) | 24/36 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/26 (62%) | 15/29 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/65 (40%) | 26/73 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/138 (53%) | 65/138 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ryota Tanuma | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-5 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryota Tanuma | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ryota Tanuma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ryota Tanuma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Guy Den Ouden | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ryota Tanuma vs. Guy Den Ouden - onderlinge wedstrijden
01.10.21 | Kwartfinale | Guy Den Ouden | Ryota Tanuma | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
22.09.21 | 1e ronde | Ryota Tanuma | Guy Den Ouden | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Ryota Tanuma form & Guy Den Ouden form
Ryota Tanuma - laatste wedstrijden
M15 Yanagawa - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 Kwalif. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
01.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
01.10.22 Halve finale | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.22 Kwartfinale | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.22 2e ronde | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Guy Den Ouden - laatste wedstrijden
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - scratch | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |